חוות דעת על מסעדת ראנץ' האוס, אילת

 
 
 
ראנץ' האוס
 
 
 
 
חוות דעת על ראנץ' האוס
(ציון 3.5 - 46 חוות דעת)
אבי
רמה גבוהה, איכות, יקר מאוד
ציון ממוצע
"הגענו 5 מבוגרים רעבים אחרי התלבטות על ארוחת ערב במלון (דן) או גיוון. תחילה צרמו לנו המחירים הגבוהים במיוחד, אבל כשהגיעו המנות העיקריות הבנו שמדובר במקום איכותי שיודעים לבשל בו ולהוציא נתחים שונים עשויים באופן מקצועי. לקחנו אנטיקוט 500, סינטה 500, אנריקוט נברסה 1100 (ל-2 אנשים) ופילה 500. ממצוע לאדם 220 ש״ח לכל מנה. אבל כל אחת מהמנות עשויה באופן מקצועי ונכון. המנה הטובה ביותר היתה הפילה! ללא כל ספק. בסך הכל השירות היה טוב. חשבון סופי עבור 2 מנות ראשונות, 5 עיקריות, 2 אחרונות היה 1317 ש״ח לפני שירות. כולל שרות יצא 290 ש״ח לסועד. למרות שאנו בדרך כלל לוקחים יין עם האחרוחה, ויתרנו הפעם בשל המחיר הגבוה. הבעיה היחידה שהיתה לנו היתה עישון בשולחנות בחוץ המנוגד לחוק. עשן סיגריות שלא רק מתפשט בין השולחנות בחוץ אלא נכנס פנימה בכל פתיחה של הדלת. האחמש והמלצרים לא עשו כלום בנדון עד לבקשה החמישית שלנו."
גולש
מסעדה סטייק מצויין!
ציון ממוצע
"יחס חם ומקצעוי , אווירה יפה ואועל מצויינת!!!!!!!"
גולש
דרוג שיפור
ציון ממוצע
"האוכל היה ממש מעולה וגם האווירה , היות ואנחנו לקוחים קבועים אנו מודעים לנושא התשלום ואופציית התשלום ששונה משום מה רק להזמנה שלנו , בני משפחה שלנו היו באותו שבוע וקיבלו תנאי תשלום שונים מה שגרם לאי נוחות "
גולש
אין על הראנץ האוס!
ציון ממוצע
"מהכל, כל החוויה, אוכל, אווירה, שירות מעולה! היה נהדר. "
גולש
מסעדה מעולה!
ציון ממוצע
"האוכל מצוין! שירות מעולה ויחס נהדר לילדים"
גולש
מקסים
ציון ממוצע
"אוירה מאוד אקסלוזיבית,שרות מעולה,אדיבות מצד כל הצוות"
ziv
יאמי!!!!!
ציון ממוצע
"מסעדה מעולה , אכלנו מנה ראשונה , עיקרית , קינוח , הכל היה ברמה מאוד גבוהה , אסתטי , טעים מאוד , שירות מצויין , ממש נהנו , בהחלט נחזור שוב !"
ziv
תענוג...
ציון ממוצע
"מסעדה מעולה , אכלנו מנה ראשונה , עיקרית , קינוח , הכל היה ברמה מאוד גבוהה , אסתטי , טעים מאוד , שירות מצוין , ממש נהנינו , בהחלט נחזור שוב !"
Nili
המסעדה מצויינת. הבשר מעולה וכך גם מנות הפתיחה. השירות מצוין. מומלץ מאוד למרות המחיר היקר
ציון ממוצע
"המסעדה מצויינת. הבשר מעולה וכך גם מנות הפתיחה. השירות מצוין. מומלץ מאוד למרות המחיר היקר. אוירה יוקרתית ונעימה"
גולש
מסעדה מומלצת
ציון ממוצע
"מסעדה מומלצת. אכלנו סטייק פילה מעולה. "